Tonglu Shiqi Industrial Co, Ltd

Yüksek kaliteli ürün, profesyonel hizmet, lazer endüstrisinde çekirdek tedarikçi olmak!

Ana sayfa > Haber > İçerik
Yazma Deneyimi İçin İyi Kalem Önerisi Nedir?
- Nov 28, 2017 -

Deneyim yazmak için iyi bir kalem önerisi nedir?

Su bazlı tükenmez kalem (Roller ball kalemler) olarak da bilinen su kalemi, suda çözünür boya, mürekkep biçiminde çözünen boya mürekkebi kullanımı. Nötr kalem (jel kalemi) pigment mürekkebi kullanılarak farklıdır, matristeki mürekkep mürekkeple oluşturulan bir jelde (jel) asılı suda çözünmeyen pigment parçacıklarıdır. Su kalemi ve nötr kalem, matris farklı olduğu için farklıdır, bu nedenle kullanım özellikleri de farklıdır. Su kalemi için düzgün pürüzsüz su çıkışı yazmak en büyük özelliğidir, bu yüzden patron su kalemi kalemi olmalıdır. Elbette, çünkü su geçirmez güneş kremi, yazarken iki kusur eksikliği, bu yüzden en belirgin "değişim" ve "şeffaf", dikkatli okuma ve yazma hatları, genellikle elyaf boyunca, kalem su pigment matrisi "" deyip, aynı zamanda kağıt ışığında kağıt kağıdını geride bırakmak kolaydır, yalnızca bir taraf yazıyor.

Nötr kalem bu şeyi, matris bir jel (jel) olduğundan, kısıtlama olmadan düzgünce bir su kalemi gibi değil ve yazı kalemi arasındaki kalınlığın aksine, kalem arasındaki düzgün dereceli su arasındaki pürüzsüz derecede ve kalem. Tabii ki, jel + pigment kombinasyonu nedeniyle, ne yazık ki kâğıt üzerinde fincan çaldı varsa, su geçirmez güneş koruyucu performans nötr kalem çok daha iyidir, derinden hem bir dünya fark takdir edecektir. Nötr kalemin geniş kategorisi altında birçok seçenek var. Yerli 1 yuan daha az veya hatta 0,5 yuan nötr kalem de kullanılabilir olsa da, ama gerçekten takip ve Japon nötr kalem seçmek zorundayız. MITSUBISHI ve Bai Le kuşkusuz iki devdir ve çok iyi kalem ve zebralar vardır.

Bir kalemi alfa-jelden yapılmış tutun, son derece yumuşak tutun. Ancak, 207GG görünümünü iyi, 30 yuan Taobao fiyatı hala kabul edilebilir, ancak MITSUBISHI kullanılan komodin 207GG ası daha MITSUBISHI UM-100 pürüzsüz olduğunu söylemek zorundayım, orada her zaman sarsılıcı bir duygu olduğunu yazmak. P500 veya MITSUBISHI 207GG Parkı ile yazma hissinin keyfini çıkarın, Wobi hissinin tadını çıkarın, bu Yudu'da uzun süredir birbirine karıştırdığım Engel Terazi seçimi olmaktır. Neyse ki, yüksek tavsiye noktası bana sorunu çözdü. Japon kalem üreticisinin hâlâ bazı uyumlu bilince sahip olduğunu söylemelisiniz, bu nedenle LRN5 aracılığıyla gönderilebilecek ve LRN5 aracılığıyla göndermek için kullanılabilecek MITSUBISHI 207GG'de ünlü bir yazılı pürüzsüz doldurma, su geçirmez olmasına rağmen MITSUBISHI dolum suyu tamamen değil, aynı zamanda çok daha iyi G2 Tupper'dan daha fazla. Genel kabul edilebilir bir seçenektir.

Tonglu Shiqi Industrial Co, Ltd - Türkçe

E-posta: amine@shiqi7.com

Tel: + 86-571-64221600 / 58501505/64213679

Faks: + 86-571-56516779


Satış sonrası servis:

E-posta: amine@shiqi7.com

Tel: + 86-13805761324