Tonglu Shiqi Industrial Co, Ltd

Yüksek kaliteli ürün, profesyonel hizmet, lazer endüstrisinde çekirdek tedarikçi olmak!

Ana sayfa > Haber > İçerik
Yaygın Sense Of Ball Point Pen
- Aug 19, 2017 -

Genel anlamda tükenmez kalem

1, kalem sıradan kalem daha güçlü ve dayanıklı, ancak yanlış topraklama kullanımı, çoğunlukla çelik top etrafında kuru katı mürekkep yağ birleştirme nedeniyle, genellikle kelime yazamazsanız, mürekkep akışını engellemek. Mürekkep, keten tohumu yağı ve sentetik çam yağı (terpen alkolleri içeren), mineral yağ (yağdan yağ ve diğer mineral fraksiyonları), sert kauçuk dumana ve modülasyona dönüştürülmüş bir çeşit viskoz yağdır.

2, tükenmez kalemin kullanımı, mürekkep içinde yağ, mum kağıdı veya yağ yazmayın, mürekkep içinde gömülü top sınırı bakır kase etkisi parafin ve kelime yazmak değil, aynı zamanda etkisi ve kalem maruz kalma kaçınmak için , eldiven ve kapakla iyi değil, kötü tipten kaçınmak ve bir kalem petrol sızıntısını ve kirlilik nesnelerini tekrar doldurmak için kullanılır. Soğuk veya uzun süreli kullanım durumunda. Yağın kalemi, bir süre ısınmak için sıcak suya yazılabilir ve ardından uç vermeyi yazmak için kağıda geçebilir.

3, tükenmez kalem büyük bir dezavantajı vardır: ilk önce çok net yazıyor, ancak zaman testi dayanamıyor, uzun süre el yazısı yavaş yavaş bulanık olacak. Çünkü tükenmez kalemler için mürekkep boyalar ve hintyağından yapılır. Yağ, sudan farklıdır. Kuruması kolay değil. Uzun bir süre sonra, yağ kağıda yavaşça ıslatılacak ve yazı da bulanıklaşacaktır. Bu nedenle, tükenmez kalem yalnızca sıradan bir yazı kalemi olarak kullanılabilir. El yazınızı uzun süre tutmak isterseniz bir kalem gerekir. [4]

90 kalem kalem iniş gibi 4, yere dokunmak, bu tükenmez kalem zarar vermez, ancak kenar darbelere, "Maoyou" fenomeni, bu nedenle bu boşluk ciddi, topu düşecek, fenomen yazma zorluğu .


Tonglu Shiqi Industrial Co, Ltd - Türkçe

E-posta: shiqi@shiqipen.com

            peggy@shiqipen.com

Tel: + 86-571-64221600 / 58501505/64213679

Faks: + 86-571-56516779


Satış sonrası servis:

E-posta: mxj@shiqipen.com

Tel: + 86-13805761324